שירותי המשרד

 
 
מעקב סמוי
 
 
 
איסוף מידע על ידי בלש פרטי
 
 
 
 
כמעט כל אדם במהלך חייו נתקל באירועים מעוררי חשד, והוא מתקשה לקבל החלטה כיצד להתמודד איתם. אהרון חוקר פרטי ומגשר הוא משרד חקירות פרטי בעל רישיון מטעם משרד המשפטים, שהוקם במיוחד כדי לספק מענה במקרים כאלה.

מעקבים

 
באמצעות שירות זה, אנו אוספים את כל המידע הדרוש על האדם שאתה מעוניין (למשל, שותפים עסקיים), בודקים את התנאים של הילד בבית ספר או בגן (למשל בתיקי גירושין), מגלים סודות שמסתירים מכם קולגות בעבודה או בן/ בת הזוג שלכם וכו'.
 

איסוף מידע

 
הערך של מידע היום חשוב ביותר. אם אתם רוצים שהמידע שלכם יהיה מאובטח או שתרצו לבדוק האם מישהו מנסה לקחת מכם מידע שאתהםרוצה לשמור עליו - אנחנו המשרד בשבילך. במידה ואתם צריכים מידע על מישהו, אנחנו כאן נפעיל את השיטות הטובות והחדשניות ביותר כדי להשיג את כל מידע הנדרש.
 

איתור חייבים / מציאת נעדרים

 
איתור אנשים הוא כמעט השירות הפופולרי ביותר המסופק כיום על ידי בלשים וחוקרים פרטיים. במקרים כאלה חשוב מאוד שלמשרד שמספק את השירות יהיה את הידע, הניסיון והמיומנות הנדרשים, מאחר ומדובר בפעולות מורכבת במיוחד. משרדנו מתמחה באיתור חייבים ונעדרים כבר יותר מ- 20 שנה.
 

חקירות אישות

 
גילוי בגידה עשוי להיות כואב מאוד, אבל לפחות הוא מאפשר לכם להמשיך בחייכם. לעומת זאת, החשש לבגידה במערכת יחסים הוא נוראי, מאחר והוא מוביל לתחושות של חוסר ודאות וקושי בהתנהלות היומיומיות. משרדנו מתמחה בחקירות אישיות, ומאפשר לכם לדעת את כל האמת על בן/בת הזוג שלכם. הטיפול הוא מקצועי, מהיר, דיסקרטי ומתבצע ברגישות רבה.
 

התקנת מצלמות

 
ישנם מקרים רבים שבהם אין מנוס מלהתקין מצלמות נסתרות וציוד מעקב. מצלמות מאפשרות לאשש או להפריך חשדות של בגידה, פריצה, מרמה או ניצול לרעה של מעמד. כמעט בכל מבנה ציבורי תמצאו מצלמות גלויות או נסתרות, ואנשים רבים משתילים ציוד למעקב. ציוד מסוג זה נמצא בשימוש נרחב על ידי חוקרים פרטיים שמתמחים בבגידות. כמו כן, במקרים מסוימים ציוד זה משמש הורים שרוצים לדעת איך נוהגים כלפי בנם הצעיר. משרדנו מבצע התקנות של ציוד מעקב ומצלמות.
 

חקירות

 
אנו מבצעים את כל סוגי החקירות כדי לאתר אנשים או גורמים שמסכנים אתכם, את משפחתכם או את העסק שלכם. בידנו כל הכלים הדרושים כדי להדריך אתכם כיצד לנהוג מתחילת החקירה ועד לסיומה, וכדי לספק לכם את הפתרון האולטימטיבי למצב שבו אתם זקוקים לעזרתנו.
 

טיפול בהונאות

 
המומחים שלנו מסייעם בזיהוי ובטיפול של כל גורם הונאה שבו נתקלתם. אנו מגיעים למשרד או לעסק שלכם, מאתרים חשודים בגניבות או בהדלפת מידע, ומספקים לכם את כל המידע שאתם צריכים, תוך שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, הכולל ציוד מעקב והאזנות סתר. בעזרתנו תמנעו הדלפות מהעסק, גניבות וכשלים אחרים.
 

תיקי הוצאה לפועל

 
המשרד נותן יעוץ וליווי בתיקי הוצאה לפועל.
 
 
 
לקבלת ייעוץ מקצועי התקשרו אלינו עוד היום: 072-2594861.